Studentja Donjeta Sadiku fiton medalje të bronztë në boks në Turqi

26 Maj 2022
SHARE

Erdhi momenti i shumëpritur, studentja jonë Donjeta Sadiku erdhi me medalje nga Kampionati botëror i Boksit në Turqi, duke rrëmbyer medaljen e bronztë e duke na bërë të lumtur gjithë stafin akademik të FEFS dhe të UP së!

Të lumtë Donjeta, krenarë me ty!